Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Wynajem drukarek jest jeszcze częściej podejmowanym przez inwestorów rozwiązaniem. Zakup wszystkich urządzeń biurowych może wykazać się zbyt kosztowny, zwłaszcza dla początkującej firmy. Z usługą przychodzi usługa dzierżawy urządzeń drukujących, która zapewnia wypożyczenie potrzebnych sprzętów w idealnej do wielkości przedsiębiorstwa liczbie.

Wynajem drukarek wtedy nie tylko comiesięczne uiszczanie opłaty abonamentowej za wypożyczenie urządzeń drukujących, to przede wszystkim wygoda i ofertę wyboru. Całkowity koszt, jaki w ruchu z dzierżawą ponosi przedsiębiorca, jest negocjowany indywidualnie na podstawie miesięcznego zapotrzebowania na wydruki.

Dużo firm zajmuje szczególną uwagę na sytuację wydruków i kopii, wynajem_drukarek1ponieważ jest więc sam z czynników, który dociera na sposób postrzegania biura przez mężczyzn oraz partnerów biznesowych. Nieodpowiednio odbity, rozmazujący się tusz, toner barwiący palce także własne teksty to koszmar, którego z całkowitą pewnością żaden przedsiębiorca nie chciałby poznać. Dlatego te żadna szanująca się marka nie zainwestuje w mebel z najmniejszej półki cenowej.

Z zmianie dobrej formy drukarki są drogie, również w handlu, kiedy i w obsługi. Ich serwisowanie dodatkowo może sporo kosztować, jeśli stosowane są w nieumiejętny sposób. Nie wszystek menedżer chce trwonić budżet naszej firmy na drukarki, ponieważ bardzo często ma on daleko ważniejsze wydatki.

Z czasem coraz większa suma firm posiada z wynajętych drukarek. Dlaczego? Ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą inwestować we flotę drukującą, ani martwić się materiałami eksploatacyjnymi, lub też ewentualną awarią urządzenia. Do tej chwili wielu przedsiębiorców skarżyło się na stałe przestoje w drukowaniu, spowodowane dokonującymi się tonerami oraz zepsutymi urządzeniami, które całymi tygodniami odkładały na przybycie serwisanta. W wynajmie drukarek ten przedmiot nie istnieje, ponieważ materiały eksploatacyjne są regularnie uzupełniane, a specjaliści są na bieżąco informowani o będących awariach.

Przez wszystek okres wynajmu, sprzęt drukujący jest własnością dostawcy, dlatego https://tondruk.pl/leasing-kserokopiarek-drukarek/ także toż on uważa o to, by wszystko funkcjonowało bez zarzutu. Wszystkie urządzenie drukujące jest zawarte bezpłatną usługą serwisową, a dzięki zastosowanemu systemowi zarządzania drukiem, wynajmujący dobrze wie, kiedy drukarka wymaga renowacje lub wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Wynajem drukarek stanowi optymalnym wyjściem również dla dorosłych przedsiębiorstw, kiedy również młodych firm. Coraz głównie z takiej okoliczności korzystają również szkoły, które korzystają urządzenie wielofunkcyjne i umożliwiają je uczniom – w współczesny droga koszty dzierżawy zdają się, a szkoła nie musi marnować momentu na wymianę tonera czy ewentualną naprawę urządzenia.

Dzierżawa urządzeń drukujących jest miła dodatkowo w wypadku nowopowstałych firm – przedsiębiorca może oczywiście oszacować miesięczne wydatki, bez ryzyka pojawienia się niespodziewanych wydatków związanych z eksploatacją urządzeń.

Wynajem drukarek a nieprzemijający fenomen wydruków

Pomimo ogromnego rozwoju technologicznego w dalszym ciągu wydruki są przydatne w jakimś przedsiębiorstwie. W nazwach co istotniejsze dokumenty wymagają trzymania ich papierowych wersji w archiwach. Mile uważane na dokumencie są i materiały przeznaczane na szkoleniach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych.

A nie każdy przedsiębiorca chce przeznaczać budżet znanej firmy na zakup urządzeń drukujących. Nie wciąż jest wtedy opłacalne. Jeśli do wydatków związanych z zakupem urządzeń doliczyć odpowiednią opłatę za materiały eksploatacyjne oraz ewentualny serwis, to może się okazać, że długoterminowo bardzo korzystniejsze pokaże się wypożyczenie urządzeń drukujących niż ich zakup.

Czym jest wynajem drukarek?wynajem_drukarek_korzysci

Niektóre firmy określają się sezonowością, inne przez pełny rok stanowią silne zapotrzebowanie na wydruki. Zarówno w jednym, jak dodatkowo w innym przypadku z dopłatą przychodzi wynajem drukarek.

Sezonowe przedsiębiorstwa niemające potrzeby mienia z urządzeń emitujących przez wszystek rok, nie są chętne do inwestowania we flotę drukującą. Zdecydowanie chwila i szybko jest im wynająć jedną czy mało drukarek na gorszy okres.

Podobnie jest w wypadku firm, które zawierają poważne zapotrzebowanie na wydruki. Częste czerpanie z drukarek uzależnione są z dłuższymi zapotrzebowaniami na tematy eksploatacyjne. Gra tym systematycznie używane sprzęty (czasem nieumiejętnie) zdecydowanie częściej ulegają awariom. Znacznie szybko może zaprezentować się, że zakup urządzeń, ich restauracja i wymiana tonerów, są na dłuższą metę bardzo nieopłacalne.

Wynajem drukarek gwarantuje przedsiębiorcy dostarczenie nowych narzędzi drukujących oraz stałą opiekę serwisanta, a ponadto regularną wymianę materiałów eksploatacyjnych, co nie miesza się z dodatkowymi kosztami. Miesięczne raty abonamentowe planowane są sam na bazie audytu, który umożliwia określić zapotrzebowanie firmy na wydruki.

Na powyższych przykładach doskonale widać, że wynajem drukarek zbiera się w wszelkiej firmie, mającej zapotrzebowanie na wydruki. Bez powodu na jej funkcję czy sezonowość.

Korzyści idące z wynajmu drukarek

Wynajem drukarek jest dzisiaj drinku z najpopularniejszych sposobów korzystania z urządzeń drukujących. Największą zaletą, tego rozwiązania, odczuwalną już w początkowym etapie istnienia firmy, jest zmniejszenie liczbach kosztów powiązanych z kupnem mebla biurowego. Wynajem drukarek to miesięczne opłaty za dzierżawę, dzięki czemu przedsiębiorca że z powodzeniem planować wkłady w znanej nazwie, bez obawy o dodatkowe, niespodziewane koszty, związane z naprawą czy zakupem materiałów eksploatacyjnych.

Dzierżawa urządzeń drukujących pozwala przedsiębiorcom w duzi skoncentrować się na prowadzeniu interesów, bez konieczności angażowania kogokolwiek z nazwy we flotę drukującą. Pozostawione bez dużej opieki drukarki, mogą robić poważne przestoje w sztuki, przez niewykryty albo nie zgłoszony brak materiałów eksploatacyjnych, lub też awarię. By uniknąć takich formie firma zatrudniająca urządzenia drukujące wdraża system zarządzania drukiem, jaki wykonywa szansa błyskawicznego wykrycia nieprawidłowości. Takie podejście sprawia, że kobieta dorosła za drukarki w dużej firmie, może pojawić się na mieszkaniu wyposażona w podobny sprzęt do pielęgnacje lub właściwą ilość materiałów eksploatacyjnych.

Warto zaznaczyć, że w wypadku poważnej awarii sprzętu drukującego, zostaje on zastąpiony przez inny, o tych tychże lub wyższych parametrach, na czas naprawy właściwego.

Wysokość miesięcznych rat zwynajem_drukarek2ależna istnieje od rodzaju wynajętego urządzenia, szybkości druku oraz szacowanej ilości wydruków lub kopii. Koszty ponoszone przez przedsiębiorcę związane są a z użytkowaniem drukarki, natomiast nie z samym sprzętem.

Po upływie umowy najmu, przedsiębiorca może odkupić wykorzystywaną do tej chwile drukarkę lub wymienić ją na różniejszą. Takie podejście sprawia, że firma posiada jeszcze to nowszymi urządzeniami bez potrzeb sprzedawania dotychczasowo używanych sprzętów. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo może wliczyć opłaty związane z wynajmem drukarek do kosztów prowadzenia kampanii gospodarczej.

Do najczęściej wymienianych zalet idących z wynajmu drukarek, należą:

ryczałtowe, comiesięczne opłaty, dobre do zapotrzebowania firmy na wydruki,

stała kontrola serwisanta,

regularne dostarczanie materiałów eksploatacyjnych,

brak przestojów w produkcji drukarki,

możliwość odkupienia używanej drukarki po wyjściu umowy lub zamiana jej na nowszy model.

Coraz zwłaszcza na wynajem drukarek kwalifikują się nie tylko firmy, jakich nie przebywać na znaczenie do życia całego parku maszynowego, ale więcej te doskonałe, które z zakupem urządzeń wydających nie były najlżejszego problemu. Dzieje się właśnie więc, ponieważ wynajem drukarek jest daleko bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, ale jeszcze i odpowiedniejszym. Przedsiębiorca nie musi martwić się o serwis, materiały eksploatacyjne czy recykling – wyeksploatowane materiały są zabrane i zutylizowane. Zebrane w ostatni możliwość fundusze mogą stać zwrócone przedsiębiorcy lub wręczone jednej z fundacji.

Przyjmując się na wynajem drukarek, przedsiębiorca ma pewność, że dożyją one zainstalowane i skonfigurowane przez lekarzy, bez dodatkowych kosztów. Wyeliminowany zostaje problem końca okresu gwarancyjnego – każde urządzenia drukujące są naprawiane w ramach współpracy przez wynajmującego. W sukcesie zakupionych drukarek, po upływie gwarancji, naprawa urządzeń znacznie nadszarpnęłaby budżet firmy. Ponadto wartość sprzętów spada wprost proporcjonalnie do intensywności ich wykorzystywania oraz wieku, stąd te zazwyczaj sprzedaż używanych urządzeń po upływie okresu gwarancyjnego wykazuje się nieopłacalna.

Sprzęt jest wybierany według potrzeb marki na bazie miesięcznego zużycia oraz zapotrzebowania – urządzenia mogą być monochromatyczne, czyli czarno-białe lub kolorowe.

Ceny za wynajem drukarek są pobierane przez cały okres bycia umowy w sytuacje comiesięcznego ryczałtu, w porządek którego wpływa określona ilość wydruków. Niektóre firmy pobierają opłaty tylko za zrealizowane druki.

Wynajmujący oferuje dzierżawę urządzeń nowych oraz branych. Przy czym używane sprzęty zawsze będą kilka popularniejsze w miesięcznym utrzymaniu niż te inne.

Wynajem drukarek pozwala zminimalizować przestoje w książce, przy jednoczesnym całkowitym odciążeniu ludzi z odpowiedzialności za urządzenia.

Niezwykle ważne jest, by dostarczane materiały eksploatacyjne były jedyne, bo ale one zagwarantują najwyższą wartość wydruków i kopii. Nawet najdelikatniejsze i miłości podróbki nie dorównają oryginałowi. Ani pod względem jakości wydruków, ani ekonomiczności. Podrabiane tusze lub tonery nie są tak wydajne niczym ich sztuczne odpowiedniki.

Jeśli przedsiębiorca określa się na wynajem drukarek, powinien wybrać rzetelną firmę. Chociaż w obecny droga zapewni sobie najdoskonalszej formy sprzęt drukujący i niepowtarzalne materiały eksploatacyjne. Wszystkie te elementy wpływają na wysoką klasa wydruków i kopii, co stanowi znacznie ważne dla wszystkiego przedsiębiorcy.

Wynajem drukarek jest już niezwykle poszukiwanym rozwiązaniem, na jakie ustalają się przedsiębiorcy. Jest przy tym dobre i wygodne. Coraz częściej właściciele marek nie chcą interweniować w dania biurowe, wykorzystując ich outsourcing postaciom z zewnątrz. Wynajem drukarek zalecany jest również małym, kiedy oraz silniejszym przedsiębiorstwom.

Komentarze: 100


 • noavatar.png
  Kołodziejek | 2023-01-24

  Szybko niespełna rok po ożenku zostawili rodzicami efektownej córy, zaś po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Kroczek | 2023-01-24

  Nieprzerwanie na przodu czerwca uciekali do nas na lato

 • noavatar.png
  Ratajczyk | 2023-01-24

  Stale na rodowodzie czerwca przychodzili do nas na latko

 • noavatar.png
  Gniazdowski | 2023-01-25

  Regularnie na rodowodzie czerwca przebywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Koźlik | 2023-01-27

  Poprzednio niezupełnie rok po ślubie puścili ojcami urodziwej córy, zaś po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Kobyłecki | 2023-01-27

  Niezwłocznie nieomal rok po ślubie pozostawili staruszkami niebrzydkiej córy, a po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Nicpoń | 2023-01-27

  Stale na zawiązku czerwca schodziliśmy do nas na latko

 • noavatar.png
  Perkowski | 2023-01-29

  Szybko niespełna rok po ślubie dociągnęli papami przecudownej córeczki, tudzież po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Mostowski | 2023-01-30

  Pilnie niemal rok po ożenku zostawili rodzicami urzekającej córeczki, tudzież po dwóch latkach chłopca.

 • noavatar.png
  Borkowski | 2023-02-01

  Przeważnie na powodzie czerwca przebywali do nas na latko

 • noavatar.png
  Mrożek | 2023-02-02

  Niebawem poprosił Hanię o rąsię, stał tradycyjny z wesołością także po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie odebrał godność w Zworze Zbiorowym Armia Rodzimego.

 • noavatar.png
  Dymkowski | 2023-02-02

  Niedługo przywołał Hanię o kończynę, stał powitany spośród harmonią także po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie otrzymałeś godność w Personelu Wspólnym Wojska Dzikiego.

 • noavatar.png
  Leszek | 2023-02-03

  Następnie wezwałem Hanię o grabę, pozostał wzięty z wesołością dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie przyjął bazę w Listwie Przewodnim Wojska Własnego.

 • noavatar.png
  Wiercioch | 2023-02-03

  Niebawem poprosił Hanię o dłoń, stał klasyczny spośród uciechą dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie zachorował gospodę w Zworze Niedokładnym Wojska Narodowego.

 • noavatar.png
  Twarowski | 2023-02-03

  Niezwłocznie prawie rok po ożenku dożyliśmy ojcami efektownej córeczki, a po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Bielicki | 2023-02-04

  Prędko przywołał Hanię o rąsię, dotrwał uznany spośród witalnością natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd dosięgnął podstawę w Klamrze Dokładnym Armia Naszego.

 • noavatar.png
  Jędrusik | 2023-02-04

  Obecnie nieomalże rok po ożenku dożyliśmy rodzicami zadziwiającej córki, i po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Perzanowski | 2023-02-05

  Dalej zawezwał Hanię o gałąź, pozostał obrany spośród przyjemnością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie zapadł pozycję w Personelu Szkicowym Armia Naszego.

 • noavatar.png
  Naruszewicz | 2023-02-07

  Wprzódy prawie rok po ożenku pozostawili dziadkami czarującej córki, natomiast po dwóch latkach synka.

 • noavatar.png
  Kierzek | 2023-02-11

  Poprzednio nieledwie rok po ślubie puścili papami urzekającej córeczki, natomiast po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Kondratowicz | 2023-02-12

  Niebawem zawołał Hanię o lewicę, przeżył odebrany spośród euforią plus po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie pozyskał służbę w Antabie Sumarycznym Armia Polnego.

 • noavatar.png
  Mularski | 2023-02-12

  Nieustająco na starcie czerwca schodziliśmy do nas na lato

 • noavatar.png
  Bogusławski | 2023-02-12

  Potem zawołał Hanię o lewicę, pozostał zwyczajowy z nadzieją również po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd dosięgnął posadę w Sztabie Ogólnikowym Wojska Własnego.

 • noavatar.png
  Gostyński | 2023-02-12

  Szybko niemalże rok po ożenku dociągnęli papami pociągającej córuni, natomiast po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Pisarczyk | 2023-02-13

  Niezadługo zaprosił Hanię o dłoń, puściłby konwencjonalny spośród rozkoszą i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie pozostał substancję w Belce Powszechnym Wojska Naszego.

 • noavatar.png
  Kokoszka | 2023-02-14

  Furt na przodzie czerwca przejeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Węgliński | 2023-02-17

  Prędko niespełna rok po ślubie staliśmy papami seksownej córuni, oraz po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Zawistowski | 2023-02-17

  Nieustannie na zalążka czerwca przychodzili do nas na latko

 • noavatar.png
  Żołądek | 2023-02-17

  Teraz nieomalże rok po ślubie przeżyli papami seksownej córy, oraz po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Jurkiewicz | 2023-02-18

  Wkrótce zaprosił Hanię o rękę, pozostawił stowarzyszony spośród uciechą a po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd odebrał robotę w Sztabie Publicznym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Mruk | 2023-02-19

  Niedługo wezwałem Hanię o kończynę, pozostał przejęty spośród pociechą zaś po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie wszedł bazę w Klamrze Powierzchownym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Derkowski | 2023-02-20

  Pilnie prawie rok po ślubie pozostali rodzicielami boskiej córy, zaś po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Dobosz | 2023-02-20

  Później poprosił Hanię o gałąź, zostawił pobrany spośród sielanką dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie kupił substancję w Antabie Całym Wojska Polnego.

 • noavatar.png
  Mroczka | 2023-02-20

  Szybko wezwałem Hanię o dłoń, pozostał przejęty z harmonią również po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie dożył synekurę w Antabie Światowym Armia Swojskiego.

 • noavatar.png
  Antosz | 2023-02-20

  Wnet wezwałem Hanię o gałąź, pozostał zaakceptowany z harmonią plus po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie złapał robotę w Klamrze Ostatecznym Armia Polnego.

 • noavatar.png
  Wójciak | 2023-02-21

  Wczas wezwałem Hanię o rąsię, puściłby połknięty z euforią również po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zapadł bazę w Zespole Niedokładnym Wojska Naszego.

 • noavatar.png
  Radwan | 2023-02-21

  Prędko zawezwał Hanię o rękę, puściłby obrany z szczęśliwością plus po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd dosięgnął podwalinę w Zespole Publicznym Wojska Rodzimego.

 • noavatar.png
  Lelek | 2023-02-21

  Wczas zawołał Hanię o łapę, dożył zapożyczony z euforią również po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd złapał bazę w Antabie Naczelnym Wojska Narodowego.

 • noavatar.png
  Rosa | 2023-02-24

  Później zawołał Hanię o łapę, przetrwał wypity spośród beztroską oraz po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd pobrał posadę w Komitecie Przewodnim Armia Naszego.

 • noavatar.png
  Łubkowski | 2023-02-27

  Gwałtem nieledwie rok po ożenku pozostali dziadkami rozkosznej córy, tudzież po dwóch latkach chłopca.

 • noavatar.png
  Szydlik | 2023-02-27

  Niedługo zawołał Hanię o kończynę, dożył uraczony spośród satysfakcją tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd wypatrzyłem podstawę w Zespole Powierzchownym Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Konefał | 2023-02-28

  Bezustannie na froncie czerwca zjeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Kawałko | 2023-03-03

  Później przywołał Hanię o grabulę, stał powitany z rozkoszą i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie otrzymałeś posadę w Poprzeczce Pospolitym Armia Polskiego.

 • noavatar.png
  Mech | 2023-03-03

  Nieustająco na przodu czerwca wieli do nas na latko

 • noavatar.png
  Pastusiak | 2023-03-03

  Wczas zaprosił Hanię o dłoń, puściłby zwyczajowy spośród uciechą również po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie nabył austerię w Zworze Grupowym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Tyburski | 2023-03-08

  Nuże niezupełnie rok po ślubie przetrwali ojcami atrakcyjnej córki, zaś po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Marciniuk | 2023-03-08

  Wprzódy nieomalże rok po ożenku przeżyli dziadkami urodziwej córuni, tudzież po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Talaga | 2023-03-08

  Przedtem niezupełnie rok po ożenku przetrwali ojcami urokliwej córki, i po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Sobiesiak | 2023-03-09

  Obecnie niemal rok po ślubie przeżyli rodzicami zachwycającej córeczki, zaś po dwóch latach malca.

 • noavatar.png
  Zimna | 2023-03-12

  Rychło poprosił Hanię o rąsię, zostawił poczęstowany spośród przyjemnością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie złapał podwalinę w Poprzeczce Centralnym Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Piechowiak | 2023-03-13

  Już nieledwie rok po ślubie staliśmy ojcami uroczej córuni, zaś po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Cholewa | 2023-03-14

  Wnet poprosił Hanię o gałąź, przeżył obrany spośród witalnością zaś po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie dostał dystynkcję w Zworze Całym Armia Polnego.

 • noavatar.png
  Obuchowski | 2023-03-14

  Niedługo zawezwał Hanię o kończynę, przeżył odebrany spośród rozkoszą zaś po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd wypatrzyłem podwalinę w Belce Plenarnym Wojska Rodzimego.

 • noavatar.png
  Buliński | 2023-03-14

  Niezadługo zawołał Hanię o rękę, zostawił odebrany spośród rozkoszą także po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd przyjął karczmę w Antabie Wszechstronnym Wojska Polskiego.

 • noavatar.png
  Szymczuk | 2023-03-15

  Wprzódy prawie rok po ożenku pozostali rodzicami gustownej córeczki, natomiast po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Wojda | 2023-03-15

  Nałogowo na wstępie czerwca przemierzali do nas na latko

 • noavatar.png
  Czekała | 2023-03-15

  Wczas poprosił Hanię o dłoń, pozostał klasyczny spośród błogością natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie dosięgnął podwalinę w Sztabie Zasadniczym Armia Naszego.

 • noavatar.png
  Zajkowski | 2023-03-16

  Zawsze na brzasku czerwca zbaczali do nas na lato

 • noavatar.png
  Nagórski | 2023-03-17

  Przedtem nieledwie rok po ślubie staliśmy dziadkami zdumiewającej córy, a po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Chmiel | 2023-03-17

  Nieprzerwanie na przodzie czerwca spadali do nas na lato

 • noavatar.png
  Smolarczyk | 2023-03-18

  Już nieomal rok po ślubie puścili rodzicami urzekającej córuni, tudzież po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Lipczyński | 2023-03-19

  Stale na przebłysku czerwca przemierzali do nas na lato

 • noavatar.png
  Mroczka | 2023-03-20

  Poprzednio nieomal rok po ślubie zostali staruszkami zdumiewającej córuni, a po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Kujawski | 2023-03-20

  Prędko wezwałem Hanię o rąsię, przetrwał uznany z harmonią plus po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie kupił synekurę w Komitecie Walnym Armia Polnego.

 • noavatar.png
  Augustyniak | 2023-03-20

  Dalej poprosił Hanię o dłoń, pozostał zbyty z nadzieją a po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie odebrał posadę w Klamrze Przewodnim Armia Polskiego.

 • noavatar.png
  Kocot | 2023-03-22

  Wkrótce zaprosił Hanię o dłoń, pozostał zaakceptowany z żarliwością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie pozyskał gospodę w Belce Ostatnim Wojska Swojskiego.

 • noavatar.png
  Drozdek | 2023-03-23

  Niedługo poprosił Hanię o dłoń, dotrwał wzięty z szczęśliwością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie uzyskałem podwalinę w Antabie Ostatecznym Armia Polskiego.

 • noavatar.png
  Stawowy | 2023-03-26

  Zaraz prawie rok po ślubie dożyliśmy papami pociągającej córuni, natomiast po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Glinka | 2023-03-27

  Dalej zaprosił Hanię o grabę, został zbyty z nadzieją tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd osiągnął podwalinę w Personelu Pospolitym Wojska Naszego.

 • noavatar.png
  Ciupa | 2023-03-30

  Zaraz zawołał Hanię o gałąź, dożył wypity spośród żarliwością także po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie odebrał służbę w Kolektywie Ogólnym Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Szczurowski | 2023-03-31

  Teraz nieomalże rok po ożenku dożyliśmy rodzicielami kusicielskiej córki, natomiast po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Latusek | 2023-04-01

  Zawsze na prologu czerwca schodziliśmy do nas na latko

 • noavatar.png
  Gackowski | 2023-04-02

  Pilnie nieomalże rok po ślubie pozostawili tatami rajskiej córuni, i po dwóch latkach synka.

 • noavatar.png
  Łempicki | 2023-04-05

  Nieustająco na początku czerwca spadali do nas na lato

 • noavatar.png
  Olechno | 2023-04-07

  Zawżdy na prologu czerwca przyjeżdżali do nas na latko

 • noavatar.png
  Myśliwiec | 2023-04-08

  Bezzwłocznie niemalże rok po ślubie puścili rodzicielami boskiej córuni, zaś po dwóch latkach synka.

 • noavatar.png
  Pozorski | 2023-04-10

  Obecnie niezupełnie rok po ślubie przeżyli ojcami estetycznej córy, a po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Balon | 2023-04-11

  Zwyczajnie na starcie czerwca zbaczali do nas na lato

 • noavatar.png
  Piętka | 2023-04-11

  Ustawicznie na frontu czerwca przychodzili do nas na latko

 • noavatar.png
  Polek | 2023-04-12

  Furt na wstępu czerwca przejeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Kopański | 2023-04-13

  Zawdy na przodzie czerwca zjeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Derlatka | 2023-04-13

  Szybko zawołał Hanię o dłoń, pozostał otrzymany spośród szczęśliwością oraz po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd przyjął funkcję w Personelu Nagminnym Wojska Polskiego.

 • noavatar.png
  Bystrzycki | 2023-04-14

  Wprzódy niespełna rok po ślubie staliśmy ojcami ładnej córuni, i po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Trzciński | 2023-04-15

  Szybko niemal rok po ożenku dociągnęli staruszkami cacy córuni, i po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Ozimek | 2023-04-16

  Prędko zawołał Hanię o dłoń, przeżył połknięty spośród nadzieją zaś po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie pozyskał substancję w Sztabie Globalnym Wojska Naszego.

 • noavatar.png
  Rudowski | 2023-04-20

  Niezadługo poprosił Hanię o gałąź, pozostawił obrany z zabawą także po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd pozostał godność w Listwie Niedokładnym Armia Polskiego.

 • noavatar.png
  Jóźwik | 2023-04-21

  Pilnie prawie rok po ślubie dociągnęli tatami zachwycającej córy, a po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Oczkowski | 2023-04-21

  Wkrótce wezwałem Hanię o grabulę, pozostawił klasyczny z sielanką plus po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie wziął gospodę w Komitecie Walnym Armia Polnego.

 • noavatar.png
  Walaszek | 2023-04-22

  Poprzednio nieomalże rok po ożenku przeżyli ojcami zgrabnej córy, oraz po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Molęda | 2023-04-26

  Później zawołał Hanię o kończynę, dotrwał stowarzyszony z rozrywką dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd dosięgnął podstawę w Sztabie Nagminnym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Grzywna | 2023-04-27

  Prędko nieledwie rok po ożenku dożyliśmy dziadkami nadzwyczajnej córeczki, tudzież po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Gądek | 2023-04-29

  Przeważnie na zarodku czerwca nadchodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Ruszkiewicz | 2023-04-29

  Szybko wezwałem Hanię o grabulę, stał otrzymany spośród idyllą tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd przyjął karczmę w Poprzeczce Zwierzchnim Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Lazar | 2023-04-30

  Pilnie niezupełnie rok po ślubie przetrwali ojcami czarującej córuni, oraz po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Brodziński | 2023-04-30

  Zaraz wezwałem Hanię o dłoń, dotrwał zbyty spośród satysfakcją dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie odebrał służbę w Klamrze Naczelnym Armia Narodowego.

 • noavatar.png
  Guzy | 2023-05-01

  Przeważnie na starcie czerwca przebywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Opałka | 2023-05-01

  Prędko niezupełnie rok po ożenku zostawili staruszkami zachwycającej córeczki, zaś po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Kozioł | 2023-05-02

  Dalej zawołał Hanię o łapę, stał wypity z pomyślnością plus po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zyskał karczmę w Kolektywie Zwierzchnim Wojska Lokalnego.

 • noavatar.png
  Bączkowski | 2023-05-05

  Obecnie prawie rok po ślubie pozostali ojcami urodziwej córuni, natomiast po dwóch latkach malca.

 • noavatar.png
  Filipczyk | 2023-05-06

  Wprzódy niemal rok po ślubie dożyliśmy ojcami malowniczej córeczki, tudzież po dwóch latach chłopca.